Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spór o krzyż w Białej Podlaskiej. "Przeniesiono go nocą, do ślepego zaułka"

Utworzony przez Ojciec Molestyn, 6 maja 2013 r. o 15:34
Myślę że komuś widok Krzyż mocno przeszkadzał, ani chybi przekształcenie Białej w dom przekupniów nie idzie w parze z uczciwością. Mnie Krzyż nie przeszkadza i żadnych wyrzutów sumienia na jego widok nie mam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Zaprzeczasz sobie samemu. Napisałeś, że o Katyniu przez 70 lat powiedziano mniej niż o Smoleńsku przez 3 lata. I nie wciskaj mi znawco historii, że ja historię fałszuję. U ciebie ani z historią, ani z matematyką nie jest dobrze! Sam przyznajesz, że o Katyniu wolno było mówić już po 89 roku. Rachunek więc prosty. Od 1989 r. do 2013 r. to jest ile według ciebie? 70 lat???
A od Katynia to ile lat minęło ? Bo mi się zdaje że 70 nie ? To ty napisałeś ze o Katyniu nie pisano bo groziło to więzieniem .To ja ci odpisałem zgodnie z prawdą że po 89 roku można już było swobodnie o tym mówić . Gdzie tu widzisz niezgodnośc ? Napisałem też zgodnie z prawdą co można sprawdzić że to przewodnicząca ofiar rodzin katyńskich powiedziała że o Katyniu przez 70 lat powiedziano mniej jak o Smoleńsku przez 3 lata i dla nich to jest przykre . Gdzie widzisz ze coś się nie zgadza ? Napisz jeszcze kiedy Kaczyński zorganizował jakiś marsz pamięci ofiar Katynia i sprawę nagłośnił bo ja sobie nie przypominam .W Katyniu zginęło praie 22 tysiące oficerów a pod Smoleńskiem 96 .Widzisz różnicę ? Czy może tak jak Kaczyński chcesz na grobach zmarłych robić politykę ? Zobacz też że Katyń nie dzieli społeczeństwa tak jak Smoleńsk .A wiesz dlaczego ? Bo Smoleńskiem dyryguje Jarosław i reszta hien co na grobach robią politykę .To jest cała prawda o Smoleńsku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A od Katynia to ile lat minęło ? Bo mi się zdaje że 70 nie ? To ty napisałeś ze o Katyniu nie pisano bo groziło to więzieniem .To ja ci odpisałem zgodnie z prawdą że po 89 roku można już było swobodnie o tym mówić . Gdzie tu widzisz niezgodnośc ? Napisałem też zgodnie z prawdą co można sprawdzić że to przewodnicząca ofiar rodzin katyńskich powiedziała że o Katyniu przez 70 lat powiedziano mniej jak o Smoleńsku przez 3 lata i dla nich to jest przykre . Gdzie widzisz ze coś się nie zgadza ? Napisz jeszcze kiedy Kaczyński zorganizował jakiś marsz pamięci ofiar Katynia i sprawę nagłośnił bo ja sobie nie przypominam .W Katyniu zginęło praie 22 tysiące oficerów a pod Smoleńskiem 96 .Widzisz różnicę ? Czy może tak jak Kaczyński chcesz na grobach zmarłych robić politykę ? Zobacz też że Katyń nie dzieli społeczeństwa tak jak Smoleńsk .A wiesz dlaczego ? Bo Smoleńskiem dyryguje Jarosław i reszta hien co na grobach robią politykę .To jest cała prawda o Smoleńsku .
Próżna z tobą dyskusja. Wpadłeś jak mucha w pajęczą sieć i nie potrafisz z niej się wydostać. Piszesz: cyt. Czy może tak jak Kaczyński chcesz na grobach zmarłych robić politykę? Tę wypowiedź znasz z telewizji - to stwierdzenie Tuska! I powtarzasz te bzdury, bo samodzienie myśleć nie umiesz! W Katyniu zginęło 22 tys. a w Smoleńsku 96. Pytasz czy widzę różnicę? Otóż nie widzę różnicy! Bo w jednym, czy drugim przypadku, bez względu na liczbę - wszyscy oddali życie za Polskę! I ból jest ten sam! Nie będę się rozwodzić, bo czasu szkoda dla takich jak ty. Myślę, że należałoby się tobie wytłumaczyć ręcznie, bo z myśleniem u ciebie ciężko!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Próżna z tobą dyskusja. Wpadłeś jak mucha w pajęczą sieć i nie potrafisz z niej się wydostać. Piszesz: cyt. Czy może tak jak Kaczyński chcesz na grobach zmarłych robić politykę? Tę wypowiedź znasz z telewizji - to stwierdzenie Tuska! I powtarzasz te bzdury, bo samodzienie myśleć nie umiesz! W Katyniu zginęło 22 tys. a w Smoleńsku 96. Pytasz czy widzę różnicę? Otóż nie widzę różnicy! Bo w jednym, czy drugim przypadku, bez względu na liczbę - wszyscy oddali życie za Polskę! I ból jest ten sam! Nie będę się rozwodzić, bo czasu szkoda dla takich jak ty. Myślę, że należałoby się tobie wytłumaczyć ręcznie, bo z myśleniem u ciebie ciężko!
Nie widzisz różnicy ? Dla mnie 22 tysiące to jednak więcej jak 96 osób . No i kto pod Smoleńskiem oddał życie za Polskę ? Bo według mojej wiedzy doszło do katastrofy lotniczej i żaden z uczesników nie poleciał tam żeby się poświęcić a jedynie na obchody rocznicy Katynia . No i dalej nie napisałeś kiedy to Kaczyński urządził marsz pamięci pomordowanym w Katyniu . O Smoleńsku mówi stale i chętnie a o Katyniu jakoś nie słyszałem żeby tyle mówił . No ale Kaczyński ma poparcie kościelnych hierarchów więc moze wygadywać co chce .Jak dla mnie Kaczyński nie jest żadnym patriotą . Zreszta wystarczy popatrzeć jak opuszczają go kolejni czołowi diałacze pisu .Wiesz dlaczego odchodą ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce mi się na darmo dyskutować. Rzec można, że i oficerowie w Katyniu też nie oddali życia za Polskę. Przecież nawet nie walczyli. Rozstrzelano ICH wedle rozkazu i koniec. Tak wynika z twego rozumowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficerowie zostali najpierw ARESZTOWANI a potem wywiezieni BYDLĘCYMI WAGONAMI I INTERNOWANI natomiast ci co lecieli do Smoleńska wsiedli z własnej woli do klimatyzowanego samolotu . Taka róznica . Jeżeli Kaczyński nie zna historii to tylko wstyd dla niego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Klękaj i módl się bezbożniku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oficerowie zostali najpierw ARESZTOWANI a potem wywiezieni BYDLĘCYMI WAGONAMI I INTERNOWANI natomiast ci co lecieli do Smoleńska wsiedli z własnej woli do klimatyzowanego samolotu . Taka róznica . Jeżeli Kaczyński nie zna historii to tylko wstyd dla niego .
Do wiedzy braci Kaczyńskich, to mało kto dorówna. Mówisz, że wsiedli do klimatyzowanego samolotu z własnej woli. Wygląda na to, że lecieli pewnie na jakąś rozrywkę. Marny to był samolot, skoro przed lądowaniem rozpadł się na tysiące części.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oficerowie zostali najpierw ARESZTOWANI a potem wywiezieni BYDLĘCYMI WAGONAMI I INTERNOWANI natomiast ci co lecieli do Smoleńska wsiedli z własnej woli do klimatyzowanego samolotu . Taka róznica . Jeżeli Kaczyński nie zna historii to tylko wstyd dla niego .
Gdybyś stanął przy Kaczyńskim, zarumieniłbyś się z powodu swojej niewiedzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już ludziska spokój z tą dyskusją. Ot kłócą się o jakiś tam krzyż.Wyczytałem że ten krzyż postawili dla konia co go bomba podczas bombardowania Białej w II wojnę św. zabiła.A wy się kłócicie i wyzywacie o krzyż upamiętniający konia. A mało to w Białej jest innych krzyży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dajcie już ludziska spokój z tą dyskusją. Ot kłócą się o jakiś tam krzyż.Wyczytałem że ten krzyż postawili dla konia co go bomba podczas bombardowania Białej w II wojnę św. zabiła.A wy się kłócicie i wyzywacie o krzyż upamiętniający konia. A mało to w Białej jest innych krzyży.
Nie ma znowu tak dużo tych krzyży JASIU, więcej jest gwiazd , tych czerwonych sovieckich i tych Dawida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Nie ma znowu tak dużo tych krzyży JASIU, więcej jest gwiazd , tych czerwonych sovieckich i tych Dawida.
I to jest prawidłowa odpowiedź! Nic dodać, nic ująć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dajcie już ludziska spokój z tą dyskusją. Ot kłócą się o jakiś tam krzyż.Wyczytałem że ten krzyż postawili dla konia co go bomba podczas bombardowania Białej w II wojnę św. zabiła.A wy się kłócicie i wyzywacie o krzyż upamiętniający konia. A mało to w Białej jest innych krzyży.
Bluźnisz!!! Módl się o opamiętanie dla siebie, aż przejrzysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...